PEDAGOG

CZWARTEK 9.00 - 14.00 13.00 - 15.30
PIĄTEK 9.00 - 13.00 -----

-------------------

INFORMACJA O STYPENDIACH SZKOLNYCH:

-------------------

W dniu 19.11.2018r. uczniowie klas 4 - 8 uczestniczyli w apelach bezpieczeństwa z przedstawicielami policji - panią Danutą Głowacką i panem Rafałem Różyckim. Tematem spotkań było bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci.
-------------------

Działanie w projekcie pt. "Autyzm. Jak to działa": Warsztaty Fundacji AUTIKA dla klas szóstych. W dniu 26.10.2018r. uczniowie klas 6a i 6 b uczestniczyli w projekcie "Autyzm. Jak to działa". Za przeprowadzenie warsztatów dziękujemy wolontariuszom z Fundacji AUTIKA. Na dole strony znajduje się galeria zdjęć tego wydarzenia.
-------------------

W lutym 2018 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Kornelią Szymańską z Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.
Prelekcja miała na celu zapoznanie uczniów klas 4a, 4c, 5b, 5d, 6b, 6d z działalnością domowych hospicjów na terenie Dolnego Śląska.
Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób pracują wolontariusze, co warto zrobić, aby pomóc chorym dzieciom.

Pani K. Szymańska podziękowała za aktywny udział naszych uczniów w zbiórce nakrętek oraz darów dla chorych dzieci.
Po skończonym wykładzie uczniowie mieli okazję do zadawania pytań. Dziękujemy za spotkanie!
---

W dniu 9 lutego 2018r. w naszej szkole odbyły się pogadanki dla uczniów klas I-IV, na temat ratownictwa górskiego oraz bezpieczeństwa w górach podczas ferii zimowych. Uczniowie nie tylko mieli możliwość wysłuchania ciekawych historii Pana Tomasza Trusewicza, jego przestróg i rad, ale mogli również zobaczyć psa - Grota, który także pomaga ratownikom w ich pracy. Pan Tomasz pokazał uczniom także podstawowy sprzęt wykorzystywany w pracy przez każdego ratownika górskiego.
Dziękujemy Panu Tomaszowi za poświęcony nam czas!
---
W styczniu 2018r. odbyło się spotkanie uczniów z klas 1-7 z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji i Straży Miejskie nt. "Bezpieczne ferie".
Mamy nadzieję, że ferie będą bezpieczne i upłyną na dobrej zabawie. Dziękujemy p. Beacie Sosulskiej - Baran i p. Grzegorzowi Rybarczykowi za przeprowadzenie prelekcji.

DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE I WYCHOWAWCY KLAS 1 - 7
ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W AKCJI "WIELKA PAKA DLA DZIECIAKA"

WZOREM LAT UBIEGŁYCH ZBIERAMY ZABAWKI, KSIĄŻKI, PRZYBORY SZKOLNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI.
ZBIÓRKA DARÓW TRWA DO 30.11.2017R. ZEBRANE RZECZY GROMADZIMY W KLASACH, SKĄD ZOSTANĄ ZABRANE I PRZEKAZANE DO BURSY NR 1 W JELENIEJ GÓRZE - ORGANIZATORA AKCJI.

Galeria zdjęć, kliknij: TUTAJ