MIEJSKA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

NIE STAJE, NIE ZATRZYMUJE SIĘ,
A KAŻDY DZIEŃ JEJ PRACY
ODBIJA SIĘ ECHEM W PRZYSZŁOŚCI

4 września 2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. W szkole zgromadzili się przedstawiciele władz miasta, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych oraz nauczyciele i uczniowie.
Na zakończenie uroczystości 45 nauczycieli złożyło ślubowanie i odebrało awans na stopień nauczyciela mianowanego.
Uczniowie zachwycili przybyłych gości swoim talentem muzycznym, natomiast koszykarki MKS MOS Karkonoszy zaprezentowały swoje umiejętności sportowe.
Wszystkim nauczycielom życzymy spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości, wyrozumiałości, oraz radości w każdym dniu pracy.
Wszystkim uczniom życzymy aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić.
Rodzicom i Opiekunom uczniów życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowaniu młodego pokolenia oraz licznych i miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

K. Łysko