12-DNIOWA KOLONIA Z PRZYGODĄ W DĄBKACH

2019-03-02 09:52

Są jeszcze wolne miejsca! Zapraszamy wszystkie dzieci zainteresowane wyjazdem na kolonie do Uzdrowiska Dąbki, w terminie 19 - 30 lipca 2019r. Sprawdzony organizator - firma Pirmaks informuje, że koszt pobytu dziecka (1565zł) zawiera transport, ubezpieczenie dziecka, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie, opiekę kadry (nauczycieli z SP 10) oraz wiele atrakcji (m. in. przejazd Koszalińską Kolejką Wąskotorową, wizyta w Parku Rozrywki i Edukacji Leonardia w Darłowie, pokaz sztuczek piłkarskich i warsztaty z Pawłem Skórą, rejs statkiem po morzu, spektakl i lekcja teatralna). Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się lub kontakt z nauczycielami naszej szkoły w salach: 07, 109,110 lub 111.

Z gory dziekuje
Ewa W.