Reprezentantki kl. IV - VI zajęły II miejsce w Mistrzostwach Jeleniej Góry w Koszykówce

2019-01-25 14:57

Miło nam poinformować, że zespół dziewcząt z kl. IV-VI zajął II miejsce podczas Mistrzostw Jeleniej Góry w Koszykówce. Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 10 w pokonanym polu zostawiły koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 2 i ze Szkoły Podstawowej nr 6 oraz musiały uznać wyższość reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej pozwoliło uzyskać naszej drużynie awans do ćwierćfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 14 lutego w Zgorzelcu.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 - awans
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - awans
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 6
Skład zespołu: Romejko Jagoda, Nalepa Julia, Rysio Natalia, Trąbska Nikola, Mangold Sara, Piasna Oliwia, Warsińska Blanka, Sokół Agata, Przbyła Małgorzata, Plesiak Sandra.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach rozgrywek.

op. Katarzyna Smajda - Młodnicka, Marcin Koperek