Warsztaty z rodzicem w klasie 5b.

2019-01-20 17:57

Klasę 5b odwiedziła, jak co roku Pani Anna Rutkowska, która przeprowadziła ciekawe zajęcia na temat życzliwości. Uczniowie obejrzeli krótki filmik, dzięki któremu zobaczyli dlaczego warto być życzliwym w stosunku do drugiej osoby. Następnie uczniowie dyskutowali na temat filmu i przedstawiali swoje propozycje, co by się wydarzyło gdyby bohater filmu postąpiłby inaczej i jak ważne jest to by być życzliwym. Później uczniowie pracowali w grupach. Każda grupa miała inne zadanie. Grupa I pracowała nad wizerunkiem osoby nieżyczliwej, II zapisywała co to znaczy być życzliwym i jak zachowuje się osoba życzliwa, III tworzyła plakat reklamujący życzliwość. Wszyscy uczniowie byli aktywnie zaangażowani i współpracowali ze sobą. Po zakończeniu plakatów dzieci prezentowały swoje interesujące prace. Dziękujemy bardzo Pani Annie Rutkowskiej za wspaniałe zajęcia!
Klasa 5b wraz z wychowawcą