Wielki sukces ogólnoszkolnego kiermaszu na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci!

2018-12-19 18:37

Dnia 7 grudnia 2018 roku odbył się w naszej szkole po raz trzeci kiermasz na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Dzięki uprzejmości darczyńców zebrano bardzo dużo książek, pluszaków, puzzli, zabawek oraz artykułów papierniczych, które następnie wystawiono na sprzedaż. Uczniowie klas organizujących kiermasz (7d oraz 4e, 5b, 5e, 6b i 7b) bardzo sprawnie zajęli się organizacją oraz obsługą poszczególnych stanowisk. Wykazali się dojrzałością i umiejętnością współpracy. Po zakończeniu kiermaszu przedstawicielka uczniów uczestniczyła w przeliczeniu pieniędzy z kiermaszu. Ostateczny efekt zbiórki to kwota 2.852,15 zł, czyli ponad dwa razy więcej niż w poprzednim roku szkolnym. W imieniu sześciu klas organizujących kiermasz bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie rzeczy przekazane na sprzedaż. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszelką pomoc.