Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły" - wyniki.

2018-12-03 08:33

Uczniowie klas pierwszych brali udział w Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły". 22 uczniów przygotowało prace dowolną techniką na podany przez organizatora temat. Prace ocenione zostały przez komisję konkursową, w skład której weszli nauczyciele naszej szkoły: p. Katarzyna Mackiewicz, p. Elżbieta Prochowska oraz organizator konkursu - Adriana Pogorzelska.

Wyróżnione prace zostaną wyeksponowane na I piętrze korytarza szkolnego. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami ufundowanymi przez sponsorów: p. Krzysztofa Wiśniewskiego z WORD oraz p. Grzegorza Rybarczyka ze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Wyniki Konkursu:
I miejsce - Maja Kaszewska kl. 1b
II miejsce - Ola Góralczyk kl. 1b i Julia Duda kl. 1c
III miejsce - Kinga Majska kl. 1d
wyróżnienia: Amelia Kirkis kl. 1a, Tymoteusz Zielonko kl. 1a, Artur Berezowski kl. 1c i Helena Turoń kl. 1c.

Adriana Pogorzelska