Lekcja edukacyjno-ekologiczna w klasie 1d.

2018-11-28 07:31

W dniu 21 listopada 2018r. w klasie 1d odbyła się bardzo ciekawa lekcja o ekologii, którą przeprowadził jeden z rodziców naszej klasy, pracujący w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji,,Wodnik''. Pogadanka miała na celu uświadomienie dzieciom, jak powstają ścieki i w jaki sposób są oczyszczane aż do ponownego wprowadzenia do środowiska. Dzięki rzutnikowi multimedialnemu, otrzymanemu przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji,,Wodnik'' dzieci mogły dodatkowo zobaczyć też bardzo interesującą prezentację i zdjęcia nawiązujące do tematu spotkania, które robiły na uczniach ogromne wrażenie. Dzieci zobaczyły, co ludzie wrzucają do kanalizacji i jakie szkody to może wyrządzić. Na koniec uczniowie dostali również wspaniałe upominki od spółki Wodnik. Dziękujemy za przeprowadzenie ciekawej lekcji oraz za wspaniały prezent, który będzie służył uczniom w zdobywaniu nowej wiedzy w najbliższych latach.
~wychowawca 1d